top of page

At the moment we have no labrador puppies. / Momentálně nemáme štěňátka labradorů.

If you are interested about a puppy, please contact me in advance / Pokud máte zájem o štěňátko, prosím kontaktujte mě předem

Pro koho se hodí labradorský retrívr z pracovní linie? 


Toto plemeno se hodí pro každého, kdo hledá aktivního parťáka, který se velmi rychle, snadno a hlavně rád učí novým věcem. Je vhodný i pro začátečníka, který se plánuje věnovat některé ze psích aktivit.

Co vše můžete dělat? Například lovecký výcvik, working testy, pachové práce, agility, flyball, záchranářská činnost, canicross, dogdancing a celá řada dalších sportovních aktivit.

Nedoporučujeme sportovní kynologii. K této činnosti se labrador díky své vstřícné a mírné povaze nehodí.
Jak bychom jej nejlépe definovali po povahové stránce? Labrador má velkou touhu zavděčit se svému pánovi. Rád se učí, je stále připraven k akci, je velmi oddaný a přátelský. Je také vhodný do smečky. Hodí se také do rodiny k dětem.
Jeho srst je bezúdržbová a samočistící. Navíc velmi rád plave. Můžete počítat, že při procházce najde všechny říčky, potůčky i louže. :-) 

For whom is the work line Labrador retriever suitable?

This breed is suitable for anyone looking for an active buddy who learns new things very quickly, easily and most importantly enjoys it. It is also a fit for a beginner who is planning to dive in some of the dog activities.

What can you do? For example, hunting training, working tests, sniffing work, agility, flyball, rescue training, canicross, dogdancing and a lot of other sports activities.

We do not recommend sports cynology. The Labrador is not great for this because of its friendly and mild nature.

How would we define their character? Labrador has a great desire to please his master. He likes learning, is always ready for action, is very dedicated and friendly. It fits well into a family with children as well as in a life in a pack of other dogs.

His coat is maintenance-free and self-cleansing. In addition, he loves swimming. You can expect him to find all the streams, ponds and puddles during a walk.

Štěnata labradora, labrador puppies, odchovy labradorů, černí labradoři, liiters of labrador

bottom of page